Studlancer.net

 

Авторские учебные работы

Служба поддержки:

Бесплатно0 (800) 357-234

БЦ "Реноме" г. Киев, ул. Деловая 5

Українська мова

Статистика сервиса

Заказы : 305(+48)
Готовые работы : 2960
Исполнители : 2118
Студенты : 33262

Последние отзывы


Якименко Олена
(kiruha2007 )

Logo
Возраст 37 лет
Нахождение
  • Украина
  • Киев
В сервисе 10 р 3 мес 20 дн
Последний визит Вчера в 23:31

Студент Дата Оценка Заказ
  • «
  •   
  •   
  •  1 
  •  2 
  •   
  •   
  • »
Інна 01.11.2022 (1) Контрольная / Бухгалтерский учет
Просто шок! Вместо выполнения поставленных задач в контрольной работе был выслан непонятный текст на 2-х листах. Плюс хамское отношение.
Ответ исполнителя:
Давайте по-порядку: Ви дали замовлення в котрому написано тема і жодних умов чи пояснень. Я зрозуміла це як теоретичну контрольну роботу, котру я зробила на 5 листків, а не на 2. Після того, як пройшло 8 годин Ви скинули мені файл із практичним завданням з незрозумілою умовою. То підкажіть, в чому шок: в тому що Ви не змогли нормально описати сутність замовлення? То треба було попросити допомоги. Чому Ви цей файл не прикріпили, коли формували замовлення?
катя, батьки Максим і Валерія 11.10.2022 (2) Эссе / Украинский язык
просто скопійовано з інтернету і вставлені потрібні імена.
Ответ исполнителя:
Доброго дня, шановна замовнице. Підкажіть, будь-ласка, Ви замовляли ОСОБИСТУ РОБОТУ, а не наукову, це по-прше. По-друге, як Ви можете писати такий коментар, коли у вимогах до виконання замовлення ні в приватних повідомленнях бажаного рівня унікальності взагалі не було заявлено. І останнє, при перевірці на рівень унікальності в Юнічек програма показує 72% в чому проблема? Успіхів Вам)
Ліля 12.05.2021 (2) Диплом / Предпринимательство
Виконавиця використовує застарілі матеріали, а коли почався гарантійний термін, каже, що не має часу, їде в санаторій і що взагалі я вже запізнилась і це вона мені послугу робить. Хоча по факту термін тільки почався. Після того, як закінчила роботу, стала ніби іншою людиною. Не рекомендую зв'язуватись нею.
Ответ исполнителя:
По-перше, щодо застарілих матеріалів: мене це заділо дуже сильно, я звернулася з апеляцією до адміністрації і коли попросили студентку надати скрін повідомлення викладача про таке зауваження і я сказала, що виправлю це негайно вона одразу "дала задню" і сказала, що все нормально і претензій вона не має. По-друге, Ви не дитина з ясел, а студент, і тому самостійно мали б почитати умови співпраці, а не писати "а коли почався гарантійний термін..." бо він на той момент не почався, а закінчився. По-третє, годі перекручувати, про послугу писали Ви мені, а не я Вам, усім зацікавленим я можу надати скріни переписки. І останнє, Ви перед тим як надавати рекомендації розпочніть чесний діалог і ведіть себе як людина, я Вас не обзивала, а чи було це взаємним з Вашого боку???
Alex 08.12.2020 (2) Презентация / Политология
не профессійно. не в тему. таке враженя що виконувала дитина.
Ответ исполнителя:
Шановний студент! Перед тим як когось звинувачувати, розберіться в матеріалі достеменно спочатку самостійно. Ті питання, які були поставлені по плану я виконала у повному обсязі, приклад теж підібраний під тему Я Вам скинула ссилку на першоджерело. Дуже шкода часу на таких "всезнаючих відмінників"
Алёна 24.03.2019 (1) Реферат / Финансовый менеджмент
Дана особа виконала замовлення досить швидко, після чого було виявлено, що більша половина роботи просто скопійована великими шматками з інших джерел. Після зауважень щодо великої кількості плагіату, відмовилася робити редактуру, зсилаючись на те, що їй про це не було сказано раніше (власне вона і сама не питала і в переписці наголосила, що нормальні "не плагіатні" замовлення вона не виконує.) Замовлена робота по своїй суті передбачає аналіз та власну думку автора, про що цей "спеціаліст" не в курсі :) Після ВВІЧЛИВОГО запитання, чи буде вона редагувати роботу в кінці діалогу почала ображати мене, обзиваючи "нахабою", мабуть, за те, що нормальною мовою поставила під сумніви її "професіоналізм". Хоча я думаю, що таким чином їй просто хотілося швидше відмазатися і знайти причину, щоб не редагувати роботу. Однозначно не раджу даного виконавця.
Ответ исполнителя:
По-перше, коли усвідомлені студенти планують співпрацю із Студлансером, вони в першу чергу, читають Загальні правила студлансера, де зазначено, що успішна співпраця - це обговорення усіх деталей замовлення (ціна, термін, рівень унікальності і т.д.) ЗАЗДАЛЕГІТЬ, а не після виконання замовлення По-друге, студентка замовила фактично реферат, а в методичних рекомендаціях написано науково-аналітичне дослідження. Нормальна людина читаючи зрозуміє це як науково-аналітична дослідження у вигляді реферату. І зважаючи що ні в методичці, ні в замовленні, ні в приватних повідосленнях ні слова не сказано про рівень унікальності - виконає цю роботу автор на власний розсуд, як я і зробила. Студентка має дуже завищену самооцінку, їй важко визнати власну помилку - неправильно сформовані умови замовлення. По-третє, "ввічливим" вважається компромісна домовленість, а не "Ви повинні були самостійно здогадатися" Моя люба, я не оракул)) Удачі Вам і бажаю бути пильною та розумною)))