Studlancer.net

 

Авторские учебные работы

Служба поддержки:

Бесплатно0 (800) 357-234

Киевстар+38 (097) 807-13-54

Українська мова

Якименко Олена
(kiruha2007 )

Logo
Возраст 36 лет
Нахождение
  • Украина
  • Киев
В сервисе 8 р 7 мес 22 дн
Последний визит Вчера в 20:08

Студент Дата Оценка Заказ
Alex 08.12.2020 (2) Презентация / Политология
не профессійно. не в тему. таке враженя що виконувала дитина.
Ответ исполнителя:
Шановний студент! Перед тим як когось звинувачувати, розберіться в матеріалі достеменно спочатку самостійно. Ті питання, які були поставлені по плану я виконала у повному обсязі, приклад теж підібраний під тему Я Вам скинула ссилку на першоджерело. Дуже шкода часу на таких "всезнаючих відмінників"
Алёна 24.03.2019 (1) Реферат / Финансовый менеджмент
Дана особа виконала замовлення досить швидко, після чого було виявлено, що більша половина роботи просто скопійована великими шматками з інших джерел. Після зауважень щодо великої кількості плагіату, відмовилася робити редактуру, зсилаючись на те, що їй про це не було сказано раніше (власне вона і сама не питала і в переписці наголосила, що нормальні "не плагіатні" замовлення вона не виконує.) Замовлена робота по своїй суті передбачає аналіз та власну думку автора, про що цей "спеціаліст" не в курсі :) Після ВВІЧЛИВОГО запитання, чи буде вона редагувати роботу в кінці діалогу почала ображати мене, обзиваючи "нахабою", мабуть, за те, що нормальною мовою поставила під сумніви її "професіоналізм". Хоча я думаю, що таким чином їй просто хотілося швидше відмазатися і знайти причину, щоб не редагувати роботу. Однозначно не раджу даного виконавця.
Ответ исполнителя:
По-перше, коли усвідомлені студенти планують співпрацю із Студлансером, вони в першу чергу, читають Загальні правила студлансера, де зазначено, що успішна співпраця - це обговорення усіх деталей замовлення (ціна, термін, рівень унікальності і т.д.) ЗАЗДАЛЕГІТЬ, а не після виконання замовлення По-друге, студентка замовила фактично реферат, а в методичних рекомендаціях написано науково-аналітичне дослідження. Нормальна людина читаючи зрозуміє це як науково-аналітична дослідження у вигляді реферату. І зважаючи що ні в методичці, ні в замовленні, ні в приватних повідосленнях ні слова не сказано про рівень унікальності - виконає цю роботу автор на власний розсуд, як я і зробила. Студентка має дуже завищену самооцінку, їй важко визнати власну помилку - неправильно сформовані умови замовлення. По-третє, "ввічливим" вважається компромісна домовленість, а не "Ви повинні були самостійно здогадатися" Моя люба, я не оракул)) Удачі Вам і бажаю бути пильною та розумною)))
Карина 18.05.2017 (1) Курсовая / Менеджмент, управление персоналом
1. Будьте готовы к постоянному хамству в работе с данной персоной 2. Человечность 0. Алчность: уровень 3 метра выше неба. Преподаватель указал на замечания: сделать СВОТ-анализ, убрать половину ненужной инфы и согласно методички подписать рисунки относительно разделов. Вместо рис 1, рис 2. Рис 1.1., Рис. 1.2. За это запросила 150 грн, так как закончился гарантийный термин. Справедливо ли? 3. Заказываю 3-й раз, 1-ю работу не приняли, мне пришлось заказывать у другого человека. 2-ю работу проверили, работу пока не приняли. 3-ю работу - позднее увидим, напишу отзыв.
Ответ исполнителя:
Карино, хамство почалося з Вашого боку і Ви потім дуже довго та "щиро" за це вибачались. Хіба не так? Я можу скинути скріни. Коли людина веде себе зухвало, то працювати з нею дуже тяжко. СВОТ аналіз в роботі є подивіться уважно Мені переробити не важко і я завжди переробляю, але не увашому випадку - Ви постійно брешете і все перекручуєте, а це відбиває бажання працювати та йти на зустріч
Юля 16.05.2017 (2) Курсовая / Финансы
Единственным плюсом было то, что исполнитель согласилась на мои просьбы взяться за работу. Но сама работа не отвечала ни одному условию: не прошла проверку на плагиат, а про оформление я вообще молчу. Это был просто хорошо структурированный копипаст с разных сайтов.
Ответ исполнителя:
Може я в чомусь дійсно не права - то щиро перед Вами вибачаюсь. Але зазвичай на виконання роботи дається солідний проміжок часу, так щоб можна було зробити, перевірити і доопрацювати. Ви мені права на доопрацювання просто ненадали. Всім не догодиш((