Studlancer.net

 

Авторские учебные работы

Служба поддержки:

Бесплатно0 (800) 357-234

Киевстар+38 (097) 807-13-54

Українська мова

Статистика сервиса

Заказы : 99(+11)
Готовые работы : 2956
Исполнители : 1935(+1)
Студенты : 25829

Последние отзывы


Лозовер Євгеній
(Loz_over )

Logo
Возраст 31 год
Нахождение
  • Украина
  • Винница
В сервисе 5 р 6 мес 1 дн
Последний визит 02.06.2021 в 22:14

Студент Дата Оценка Заказ
Тетяна 14.06.2020 (2) Курсовая /
Не допрацьовано!!!
Ответ исполнителя:
Ви звернулись по доопрацювання курсової уже по закінченню 10-денного гарантійного терміну. Відповідно, Ваше повідомлення я взагалі випадково побачив тільки сьогодні, а міг побачити і у вересні, так як наразі я уже в літній відпустці і на сайт не заходжу впринципі. Разом із тим, вимог по доопрацюванню Ви не надали. На майбутнє звертайтесь вчасно.
Лілія 27.05.2020 (2) Курсовая /
Робота виконана з граматичними помилками, план не співпадає з текстом в розділах, після перевірки викладача, відмовився виконати корективи в своїй роботі
Ответ исполнителя:
По Вашій роботі сплив гарантійний термін 10 днів, Ви звернулись на 2 тижні пізніше, ніж закінчився гарантійний строк. Вам було запропоновно доопрацювання за доплату, але Ви навіть не показали зміст правок, а одразу вирішили писати негативний відгук. З таким підходом з Вами не буде працювати жоден поважаючий себе автор. Всього найкращого.
Володимир 23.01.2018 (2) Диплом / Экономика труда и социально-трудовые отношения
Робота не була допущена кафедрою до захисту (навіть не керівником, а кафедрою), оскільки вона не відповідала основним науково-кваліфікаційним вимогам, тому довелося замовляти роботу у інших людей, влетіти ще в копійку, але головне що вчора захистився, тому не можу оцінити роботу в більше балів, хоча Вам і обіцяв, і звичайно не буду просити сайт повернути кошти, оскільки Ви працювали, зробили, що могли. Гроші не головне, просто шкода, що пішло багато нервів, тому на майбутнє - не беріться за роботу, яку не можете виконати хоча б на 80%. Всього Євгеній, Вам найкращого!!!
Юлія 11.06.2017 (1) Отчет по практике / Товароведение и экспертиза
Исполнитель очень сильно подвел, работу должен был выполнить в четверг, сегодня воскресенье, а с четверга ни привета ни ответа. Странно что вообще в топе находиться Не тратьте свое время на этого исполнителя даже
Ответ исполнителя:
Я бы сказал так, что это на Вас было потрачено время зря, и это мягко говоря. Сначала работу заказали, а потом от нее же и отказались. Надо заметить, очень непростую работу, которую повлекла за собой трудоемкий поиск информации и привлечение других специалистов, так как сам заказчик не удосужился предоставить никакой информации по предприятию вообще! Однозначно не рекомендую данного заказчика, если не хотите сделать работу и оставить себе ее просто на память и поставить в рамочку.