Studlancer.net

 

Биржа образовательной работы

Служба поддержки:

Киев +38 (097) 807-13-54

Українська мова
Аннотация

"Мілтон Фрідман «Методологія економічної науки»"

Предмет:
Экономика
Язык:
Украинский
Год сдачи:
2019
Страницы:
4
150 грн.
Мілтон Фрідман, американський економіст, лауреат Нобелівської премії, засновник монетаризму та чиказької школи економіки, народився 31 липня 1912 в Нью-Йорку. Варто зазначити, що неодноразово вказувалось на українське коріння Фрідмана, якщо його батьки-євреї, були вихідцями з містечка Береґсас, що сьогодні є територією України (містечко Берегове, Закарпатська область).
Alma mater для дослідника став Рутджерський університет, вчене звання професора здобував уже в Колумбійському університеті. В основі праці лежать наукової праці на вчене звання покладено дослідження, здобуті ним під час роботи в Національному бюро економічних досліджень. У ній Фрідман уперше ввів розрізнення між постійним і тимчасовим доходом, що складає один з важливих компонентів його теорії споживання. Згодом викладав в Чиказькому та Мінесотському університетах.
Для приобретения данной работы вначале зарегистрируйтесь и пополните баланс на 150.00 грн.

Также Вы можете заказать написание уникальной работы у наших Исполнителей.
Logo Педченко Марія (Maria)
(0)
Внимание! Файл работы будет доступен для скачивания сразу после оплаты. Работа проверена администрацией сервиса: вся информация (содержание, введение, заключение, список использованной литературы, фрагмент работы, количество страниц и т.д.) соответствует действительности
Зміст перевірено