Studlancer.net

 

Авторські навчальні роботи

Служба підтримки:

Безкоштовно0 (800) 357-234

БЦ "Реноме" м. Київ, вул. Ділова 5

Язык оккупантов

Статистика сервісу

Замовлення : 121(+18)
Готові роботи : 1692
Виконавці : 2287
Студенти : 36411

Останні відгуки


Для Студентів

Якщо Ви збираєтесь замовити виконання роботи, радимо прийняти до уваги наступну інформацію:

Заповніть форму оцінки вартості роботи на головній сторінці сервісу або, як варіант, створіть нове замовлення через меню "Мої замовлення", якщо Ви вже зареєстровані в системі. Після цього Виконавці почнуть присилати свої пропозиції, вказуючи вартість і термін виконання. Вам залишиться тільки вибрати найзручнішу та найдешевшу. При цьому маєте можливість переглянути відгуки та оцінки минулих замовлень Виконавця, переконавшись, що він виконає роботу якісно та бездоганно.

По-перше, всі замовлення виконуються тільки за допомогою Безпечної угоди. Це означає, що кошти оплачені за роботу будуть перераховані на баланс Виконавця лише після того як замовлення буде виконане та Ви переконаєтесь у його якості. У випадку неякісного виконання гроші будуть повернуті. Саме тому Виконавці особисто зацікавлені в бездоганному виконанні Вашого замовлення.

По-друге, якщо ваш науковий керівник буде незадоволений роботою, Studlancer.net гарантує виконання всіх необхідних доробок Виконавцем згідно рецензії вашого керівника. Для диплома та дисертації термін безкоштовного доопрацювання складає - 20 днів, для інших видів замовлень - 10 днів з моменту написання замовлення.

Ще декілька порад:

- Чітко формулюйте вимоги, надавши методичні вказівки та деталізувавши побажання до роботи (план, структура, список літератури тощо)

- Кожен Виконавець в процесі роботи отримує оцінки та відгуки від інших Студентів. Переглянувши їх, Ви зможете здійснити найкращий вибір;

- У Вас є можливість замовляти роботи тільки у Виконавців з PRO статусом, що дозволить ще більше знизити ризик неякісного виконання;

І нарешті, у випадку неякісного виконання замовлення та винесенням Арбітражем сервісу рішення на Вашу користь, Вам будуть повернуті всі депоновані кошти по даному замовленню.

Після отримання роботи та здійснення оцінки Виконавця, Сервіс Studlancer.net гарантує Вам наступний термін безкоштовного доопрацювання з боку Виконавців: Диплом , Дисертація - 20 днів, інші види замовлень - 10 днів

В кожній пропозиції до Вашого замовлення Виконавцем вказується сума авансу. Вам необхідно поповнити Ваш баланс на біржі на суму авансу пропозиції, тільки після цього Ви зможете її вибрати і Виконавець почне виконувати Вашу роботу.

При купівлі готової роботи сума авансу дорівнює вартості роботи.

У всіх інших випадках розмір передплати за виконання Замовлення визначається Студентом та Виконавцем спільно.

Найпоширенішими методами оплати є: термінали самообслуговування, банківські картки, WebMoney. Всі способи оплати Ви зможете переглянути після авторизації в сервісі, через меню "Баланс" ->"Поповненя".

Форум - це окрема область кожного замовлення, в якій Студент і обраний ним Виконавець спілкуються в процесі виконання роботи. Форум замовлення стає доступним після того, як Студент обрав пропозицію Виконавця, а Виконавець підтвердив про те, що почав працювати над замовленням. Форум знаходиться зліва біля кожного замовлення в розділі "Мої замовлення" -> "В роботі"

Тільки переписка в форумі приймається до уваги Арбітражем при вирішенні суперечок між Студентом і Виконавцем.

Всі суперечки вирішує Арбітраж сервісу Studlancer.net. До уваги приймається відповідність роботи вимогам вказаним в замовленні, виконання в зазначений термін, переписка в форумі замовлення тощо.

Так, Студент має право самостійно перерахувати в будь-який час депоновані ним суми на баланс Виконавця.

Проте Ви повинні розуміти, що робите це на свій страх та ризик, адже Ви втрачаєте можливість повернення коштів у випадку суперечностей та гарантію безкоштовного доопрацювання з боку Виконавця (див. "Що робити, якщо замовлення потребує доопрацювання"). Робіть це тільки в тому випадку, коли Ви на сто відсотків впевнені в якості вже прийнятої роботи від Виконавця

Ми не вимагаємо від Вас абсолютно ніяких особистих даних крім вкрай необхідних: ім'я та E-mail. Перевіряється тільки адреса електронної пошти. Ім'я Ви можете вказувати довільно. Також ніхто крім учасників біржі не зможе переглянути деталі Вашого замовлення.

До форуму замовлення маєте доступ тільки Ви та обраний Вами Виконавець.

Даний пункт дозволяє приховати вартість, термін та деталі пропозиції Виконавців. Переглянути їх зможете тільки Ви.

Проте слід таки пам`ятати, що не знаючи вартості пропозицій інших, Виконавці не зможуть конкурувати між собою, знижуючи ціни. Приховувати інформацію чи ні, вирішувати Вам.

Для цього виберіть замовлення, яке Ви бажаєте відредагувати через меню "Замовлення"->"Нові". Редагувати замовлення можливо лише до того часу, коли вибраний Вами Виконавець ще не підтвердив початок роботи із замовленням.

При замовленні оцінки роботи на головній сторінці сервісу Ви будете автоматично зареєстровані. На пошту Вам прийде лист з подальшими інструкціями.

Також на головній сторінці сервісу можна натиснути кнопку "Реєстрація", вибрати "Реєстрація Студента", після чого введіть ім'я та електронну адресу. Ознайомившись з угодою користувача, натисніть кнопку «Я згоден». Перевірте пошту - прийде лист для підтвердження реєстрації. Якщо лист довго не приходить, перевірте папку "СПАМ", можливо він потрапив туди. В листі буде зазначено лінк, за допомогою якого Ви зможете активувати свій особистий екаунт.

Щоб ми були впевнені в достовірності вашої адреси. Це важливо, оскільки на неї будуть приходити повідомлення про платежі та інша інформація, яка не повинна потрапити до сторонніх осіб.

З усіх питань звертайтеся в службу підтримки через Online помічник, форму зворотного зв’язку, пошту або по телефону - ми будемо намагатися працювати практично цілодобово без перерв та вихідних.