Studlancer.net

 

Авторські навчальні роботи

Служба підтримки:

Безкоштовно0 (800) 357-234

БЦ "Реноме" м. Київ, вул. Ділова 5

Язык оккупантов

Статистика сервісу

Замовлення : 121(+18)
Готові роботи : 1692
Виконавці : 2287
Студенти : 36411

Останні відгуки


Для Виконавців

Якщо Ви збираєтесь виконувати роботи на замовлення, радимо прочитати наступну інформацію:

На головній сторінці сервісу натисніть кнопку "Реєстрація Виконавця" та заповніть поля реєстраційної форми. Після чого, ознайомившись з угодою користувача, натисніть кнопку «Я згоден». Перевірте пошту - прийде лист для підтвердження реєстрації. Якщо лист довго не приходить, перевірте папку "СПАМ", можливо він потрапив туди. В листі буде зазначено лінк, за допомогою якого Ви зможете активувати свій особистий екаунт.

    PRO Звичайний
Комісія сервісу 25% 30%
Max кількість одночасних пропозицій Необмежено 50
Виплата на картку Приватбанку Так Так
Рейтинг Збільшений на 20%
Розміщення в "Каталозі Виконавців" Першочергове
Замовлення "Тільки для Pro" Приймає участь

Для того, щоб внести свою Пропозицію, треба зайти в меню "Біржа", вибрати Замовлення яке Вас зацікавило, переглянути його умови та натиснути "Внести пропозицію". Зазначте умови, на яких Ви згодні виконувати роботу: вартість, термін, аванс тощо. Після цього, ваша Пропозиція з'явиться в меню "Мої пропозиції" - "Нові". Через дане меню Ви зможете внести зміни у випадку необхідності.

Якщо Студент обере Вашу пропозиції, ви отримаєте лист на свій E-mail з повідомленням про те, що Студент прийняв Вашу пропозицію на виконання замовлення. Також Ваша пропозиція по даному замовленню автоматично переміститься з розділу "Нові" в розділ "Прийняті". Вам залишиться тільки підтвердити, що Ви беретесь за виконання роботи.

Опція "Отримувати повідомлення" дозволяє отримувати повідомлення на електронну адресу, якщо інші Виконавці будуть пропонувати більш низьку вартість по даному Замовленню. При цьому у Вас буде можливість змінити ціну своєї Пропозиції, відредагувавши її. Проте якщо Студент захоче приховати деталі пропозицій від Виконавців і вкаже в Замовленні "Приховувати інформацію пропозицій" дана опція буде відсутня.

Форум - це окрема область кожного замовлення, в якій Студент і обраний ним Виконавець спілкуються в процесі виконання роботи. Форум замовлення стає доступним після того, як Студент обрав пропозицію Виконавця, а Виконавець підтвердив про те, що почав працювати над замовленням. Форум знаходиться зліва біля кожного замовлення в розділі "Мої пропозиції" -> "В роботі"

Тільки переписка в форумі приймається до уваги Арбітражем при вирішенні суперечок між Студентом і Виконавцем.

Загальний рейтинг Виконавця є умовним показником, який складається з наступних факторів:

Фактор Сума баллів та порядок їх нарахування
Профіль Заповненість профілю:

Телефон - 10, SKYPE - 10, ICQ - 10, Профіль - 20, Фото - 10
____________
Max 60 баллів
Готові роботи 1 балл за кожну роботу.
____________
Max 100 баллів
Відгуки Студентів
Кожний відгук Студента за виконану роботу:
Бездоганно:
 Дисертація - 50;
 Диплом - 30;
 Курсова - 15;
 Інші роботи - 10
Добре:
 Дисертація - 40;
 Диплом - 20;
 Курсова - 10;
 Інші роботи - 5
Погано:
 Дисертація - (-40);
 Диплом - (-20);
 Курсова - (-10);
 Інші роботи - (-5)
Жахливо:
 Дисертація - (-50);
 Диплом - (-30);
 Курсова - (-15);
 Інші роботи - (-10)
PRO статус + 20% до загального рейтингу
Особливі випадки -20 баллів, у випадку попередження за порушення правил від адміністрації сервісу
-100 баллів, у випадку блокування екаунту

По-перше, до розміщення приймаються готові роботи, здані не раніше ніж п'ять років тому.

Після збереження готової роботи Виконавцем, вона проходить перевірку до 3 робочих днів. Якщо все добре і ніяких питань та зауважень не виникло готова робота публікується. В готову роботу, яка відхилена адміністрацією, мають бути внесені поправки, що зазначені в причині відхилення, протягом 10 календарних днів з моменту розміщення даної роботи Виконавцем. Після закінчення 10-денного терміну, така робота буде автоматично видалена.

Завантажувати можна наступні типи файлів: zip, rar, doc, docx, txt, pdf, tif, jpeg, jpg

Якщо Вам необхідно завантажити інші типи файлів, просто заархівуйте їх будь-яким архіватором, наприклад, WinRar в формат ZIP або RAR

Максимальний розмір файлу до завантаження 10 Мб

Кошти, отримані за виконання замовлень і продаж готових робіт можливо вивести через гривневий гаманець WebMoney. Для PRO-Виконавців доступне також виведення коштів через картку Приватбанку.

Заявки на виплату оформляються через меню "Баланс" ->"Виплати". Тут же зазначені й умови виплат.

Для забезпечення дотримання правил та якості виконання робіт всі розрахунки між Студентом та Виконавцем здійснюються тільки через Безпечну угоду. Під Безпечною угодою розуміється створення 2 типів рахунків для кожного Виконавця: звичайного та депонента.

Депонент - проміжний (тимчасовий) рахунок на який перераховуються кошти при оплаті Студентом замовлення/готової роботи. Сума коштів, яка при цьому перераховується називається депонованою.

Виконавець може керувати коштами тільки на звичайному рахунку, сума на якому називається "Балансом". До депонента у Виконавця доступу немає: є можливість тільки переглядати суми, які знаходяться на ньому. Після виконання роботи та завершення гарантійного терміну сума з депоненту автоматично перераховується на звичайний рахунок. Також потрібно зазначити, що Студент має право достроково перерахувати депоновані ним кошти на звичайний рахунок Виконавця.

Для цього Вам досить зайти в меню "Баланс" і перевірити чи є сума про яку Ви домовлялися зі Студентом в розділі "Депонент". Після відправлення виконананої роботи через форум замовлення біля суми депоненту з'явиться дата автоматичного перерахування на баланс Виконавця, відразу після закінчення гарантійного терміну.

Після схвалення та оцінки Студентом виконаного Вами замовлення, депоновані кошти все ще зберігаються на депоненті в залежності від виду замовлень протягом наступного терміну:

Диплом , Дисертація - 20 днів;

Інші види замовлень - 10 днів.

На протязі цього терміну Виконавець зобов’язаний безкоштовно доопрацювати замовлення по запиту Студента.

Після того як Студент обирає Вашу пропозицію, сума авансу, зазначена в ній автоматично перераховується на Ваш депонент (Безпечна угода).

Після виконання замовлення, схвалення Студентом та закінченням гарантійного терміну депоновані кошти будуть перераховані на Ваш баланс.

Для Готових робіт депонування 100% вартості відбувається автоматично в момент замовлення такої роботи.

Для Замовлень депонується тільки сума авансу зазначена в пропозиції. Наступні проплати на депонент Студент повинен здійснити власноруч через меню "Мої замовлення" - "В роботі" через кнопку сплатити Сплатити

  1. Всі конфліктні ситуації вирішує Арбітраж сервісу;
  2. Висувати претензії може будь-яка сторона: як Студент, так і Виконавець;
  3. Стандартний термін розгляду претензії дві доби, однак Арбітраж залишає за собою право на збільшення часу розгляду претензії в залежності від конкретної ситуації;
  4. Прийняте рішення Арбітражу по претензії остаточне і перегляду не підлягає;
  5. У випадку задоволення претензії по замовленню, поданої Студентом, позивачу можливе повернення на баланс всіх коштів, які перераховані та знаходяться на депоненті по даному замовленню;
  6. У випадку задоволення претензії по замовленню, поданої Виконавцем, позивачу можливе перерахування на баланс всіх коштів, які перераховані та знаходяться на депоненті по даному замовленню.
  7. Неустойка за замовленням можлива, але задовольняється в крайніх випадках. Максимальний розмір неустойки становить 75% від вартості замовлення, яку вказав Виконавець.

До контактних даних відносяться номери телефонів, електронної пошти, адреси сайтів Виконавців робіт, ICQ, Skype, посилання на сторінки в соціальних мережах тощо. А також будь-які посилання і дані, що містять особисті відомості про користувачів.

Передача контактних даних є грубим порушенням і тягне за собою покарання згідно пункту 4.1.1 правил роботи сервісу

Це поширюється на передачу контактних даних будь-яким способом: в особистих повідомленнях, на форумах замовлень, в файлах тощо.

Не дозволяється рекламувати інші сайти, де виконуються Студентські роботи. До реклами також відноситься згадка про ці ресурси, де ви зареєстровані як виконавець або замовник. За подібне порушення відбувається блокування користувача.

З усіх питань звертайтеся в службу підтримки через Online помічник, форму зворотного зв’язку, пошту або по телефону - ми будемо намагатися працювати практично цілодобово без перерв та вихідних.